INTENSYVUS DETOKSIKSIAVIMO KOMPLEKSAS

98.00€

  • Gamintojas: Anne Semonin
  • Prekės kodas: 1
  • Prieinamumas: Sandėlyje

2x15 ml

Detoksikuojantis kompleksas tiksliai nukreiptas į miesto aplinką ir gyvenimo būdą: užterštumą, dūmus, mėlyną šviesą, stresą, kurie lemia priešlaikinį odos senėjimą. Anne Sémonin grožio koncepcijoje intensyvūs eterinių aliejų kompleksai turi būti naudojami sinergijoje su atitinkamais intensyviais mikroelementų kompleksais, kad būtų pasiektas optimalus efektas. Naudojant kartu ir kaip momentinį preparatą, šios veikliosios medžiagos suteiks epidermio ląstelėms visus būtinus elementus, kad greitai ir akivaizdžiai atkurtų Jūsų odos pusiausvyrą. Visiems odos tipams: miesto, suglebusiai ar nuobodžiai. Netinka nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.


KAIP NAUDOTI

Vakare sumaišykite 2 lašus eterinių aliejų + 2 lašus mikroelementų ir užtepkite visą veidą. Norėdami sustiprinti ir suasmeninti savo kremo, kaukės ar losjono veikimą: sumaišykite 2 lašus eterinių aliejų + 2 lašus mikroelementų su pasirinktu tepalu. Vengti patekimo į akis. Patekus, kruopščiai nuplaukite.

 

REZULTATAI

Eterinių aliejų ir mikroelementų sinergija padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir stiprina odos savigyną. Dėl drenuojančių ir antioksidacinių savybių šis aktyvių ingredientų pasirinkimas yra skirtas miesto aplinkai ir gyvenimo būdui.

 

PAGRINDINIAI INGREDIENTAI

Eteriniai aliejai (greipfrutų, rozmarinų, pipirmėčių, morkų): apsaugo nuo taršos ir antioksidacinių barjerų.

Mikroelementai (cinkas, dumbliai, jūros vanduo): sustiprina odos apsauginį barjerą ir išgrynina poras.

Netinka nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
„Captcha“