Meniu
Your Cart

Apie mus

Yra sukurta daugybė priemonių, padedančių išsaugoti odos jaunystę ir sveikatą. Tačiau ieškantiems išskirtinės kokybės siūlome susipažinti su prancūzų kompanijoje Laboratorie d’Anjou pagamintais preparatai, vienijamais Cebelia prekinio ženklo.

Laboratorie d’Anjou buvo įkurta dar 2001 m. Jos įkūrėja - Carole Fousse, prieš tai ilgą laiką dirbusi tokioms garsioms kompanijoms, kaip Garnier ir La Roche Posay, pirmajam savo odos priežiūros produktui sukurti skyrė ištisus 6 metus darbo laboratorijoje, konsultacijoms su medikais bei produktų efektyvumo tyrimais. Naujoji priemonė -  Cebelia LCE Balm pirmą kartą buvo pristatyta plačiai visuomenei 2007 m. ir  jau po dviejų metų susilaukė Victoires de la Beauté apdovanojimo, kuris skiriamas remiantis vartotojų vertinimais apie kosmetikos produktą ir jo poveikio efektyvumą.

Cebelia produktai užtikrina saugų, malonų ir efektyvų poveikį ir gali būti orientuoti į du pagrindinius tikslus:

  • Kaip priemonės, sustiprinančios ir prailginančios estetinių procedūrų poveikį, padedančios odai atgauti natūralų balansą;
  • Kaip kasdienės odos priežiūros rutinos priemonės, apsaugančios nuo odos senėjimo ir padedančios kovoti su odos pažeidimais (nusilpusi/jautri oda)


Laboratorie d’Anjou yra patentavusi 2 formules: CEBELIN ir PEKALINE

CEBELIN –  aktyvus Laminin 5 fragmentas, kuris pagreitina epidermio regeneraciją, atstato dermos ir epidermio savybes.

Šios formulės dėka produktai turi dvejopą poveikį:

  • Padeda regeneruotis/atsistatyti odai – skatina žaizdų gijimą, odos atsistatymą po abrazijos.
  • Stabdo odos senėjimo procesus, pagerindamas medžiagų apykaitą tarp dermio ir epidermio ir padidindamas odos elastingumą

Vienas iš produktų, kuriame panaudota ši formulė, jau minėtas LCE Balm – pirmasis Laboratorie d’Anjou kūrinys. Šis balzamas skatina žaizdų gijimą bei mažina patinimus.  Balzamas gali būti naudojamas tiek po procedūrų, kaip priemonė skatinanti gijimą, tiek ir kaip kasdienei odos priežiūrai, kaip skubi pagalba nedidelėms žaizdoms, įbrėžimams, suskilinėjusioms lūpoms ar nedideliems spuogeliams gydyti. Iki šiol LCE Balm yra pati populiariausia kompanijos gaminamų priemonių vartotojų tarpe.

PEKALINE – formulė pasižyminti depigmentacinėmis savybėmis, ne tik padedanti pašalinti jau esamas pigmentines dėmes, bet ir subalansuoti odos pigmentacijos procesus.

Reinforced Depigmenting – produktas, kuriame panaudota Pekaline formulė. Tai intensyvi pigmentinių dėmių mažinimo ir odos skaistinimo priemonė, skirta veido ir rankų odai. Ji gali būti naudojama tiek kasdienei odos priežiūrai, tiek ir prieš ar po estetinių procedūrų (pilingo, lazerinių procedūrų). Beje, ši priemonė 2014 metais, konkurse “2nd Anti-Aging & Beauty Trophy” buvo apdovanota kaip “Geriausia inovacija kosmetikoje”.

Džiugu, kad šios efektyvios priemonės ir kiti Laboratorie d’Anjou produktai pagaliau atsirado mūsų šalyje. Daugiau sužinoti apie šias priemones, pasikonsultuoti dėl naudojimo bei įsigyti produktų galite, užsukę į estetikos centrą “Oblaka beauty salon” adresu