Meniu
Your Cart

Dermastir DROPPER REDNESS NEUTRALIZER SERUMAS RAUSTANČIAI ODAI | KAMIENINĖS LĄSTELĖS + PEPTIDAI, 50 ml“

Dermastir DROPPER REDNESS NEUTRALIZER SERUMAS RAUSTANČIAI ODAI | KAMIENINĖS LĄSTELĖS + PEPTIDAI, 50 ml“
Dermastir DROPPER REDNESS NEUTRALIZER SERUMAS RAUSTANČIAI ODAI | KAMIENINĖS LĄSTELĖS + PEPTIDAI, 50 ml“

KIEKIS

50 ml

 

APRAŠYMAS

Novatoriškas Alta Care Laboratoires Dermastir Dropper Redness Neutralizer serumas raustančiai, jautriai, sudirgusiai odai gali padėti koreguoti su odos netobulumus, greičiau atsistatyti pažeistiems audiniams po įvairių estetinių procedūrų. Priemonė skirta raminti sudirgusią odą.

Prabangus serumas veido odai turi tankią, malonią tekstūrą, kurios negalima naudoti ir gauti iš mažos ampulės. Naujoje pakuotėje esantį tankų serumą lengva ir praktiška naudoti. Ypatingos neriebios tekstūros serumas greitai įsigeria į odą ir gali būti naudojamas kiekvieną dieną ryte ir (arba) vakare, atliekant grožio procedūras.

 

PAGRINDINIAI INGREDIENTAI

ALLANTOINAS: sirtas padidinti epidermio ląstelių aktyvumą, skatinti regeneracinius odos procesus, stiprinti pažeistos odos barjerines funkcijas, koreguoti odos sausumą, paraudimą, šerpetojimą, pagerinti drėgmės balansą audiniuose. 

PENTAPEPTIDAS-18: Įrodyta, kad šie peptidai veiksmingai padeda užpildyti ir koreguoti smulkias linijas bei raukšles, drėkinti odą, gerinti stangrumą ir odos tonusą. Be to, peptidai prisideda prie odos barjero stiprinimo, atsistatymo prieš ir (arba) po įvairių procedūrų.

NYMPHEA COERULEA LAPŲ LĄSTELIŲ EKSTRAKTAS: vandens lelijos lapų ląstelių ekstraktas padeda spartinti odos ląstelių atsinaujinimą. Ekstrakte yra aktyvių kamieninių ląstelių, kurios yra svarbios spartesniems regeneracijos procesams. Labai svarbu pažadinti odos ląsteles ne tik siekiant pagerinti odos reakciją į atsinaujinimo procesus, bet ir suaktyvinti vidinį odoje esantį kontrastinį senėjimo mechanizmą. Mėlynojo lotoso kamieninės ląstelės, esančios formulėje, sujungia kitas sudedamąsias dalis. Blue Lotus kamieninės ląstelės taip pat turi antioksidacinių savybių, svarbių odos apsaugai nuo žalingo laisvųjų radikalų, aplinkos taršos poveikio.

 

INDIKACIJOS

Rekomenduojama naudoti norint nuraminti sudirgusią odą. Taip pat, gali būti naudojamas, kaip atstatomoji priemonė po įvairių profesionalių estetinių odos procedūrų.

 


PRIVALUMAI

Dermastir Dropper Redness Neuralizer serumas yra didesnio tankio ir klampumo, lyginant su serumais, esančiais ampulėse. 

Dėl didelio tankio ir klampumo priemonė turi labai geras masažines savybes.

Gali būti naudojamas veidui ir kūnui.

Praktiškas ir labai paprastas naudoti.

Pateikiamas didelio tūrio 50 ml pakuotėje, kuri yra didesnė, palyginus su konkuruojančiais rinkoje produktais, esančiais 30 ml tūrio pakuotėje.

Serumas tinka tiek prieš įvairias estetines procedūras, siekiant paruošti ir nuraminti odą, tiek naudoti po procedūrų, nes gali padėti sumažinti mėlynes ir nuraminti odą.

Puikiai įsigeria į odą, nepalieka riebaus sluoksnio.

Didelė Dermastir Dropper Redness Neuralizer veikliųjų medžiagų koncentracija ir sinergetinis veikimas užtikrina iš karto matomus rezultatus.

Dermastir serumas gali būti naudojamas namuose, atliekant kasdienes grožio procedūras ir atliekant profesionalias estetines procedūras. Dermastir Dropper Redness Neutralizer gali būti naudojamas su Gold Bar, ultragarsu, galvaniniais, aukšto dažnio, radijo dažnio aparatais, deguonies srovės aparatais, prieš/ po lazerio procedūras, PDT LED terapijas.


KAIP NAUDOTI

Kasdien tepkite 2-3 lašus serumo ant veido ir kaklo odos. Neplaukite ir nenuvalykite serumo. Serumas gali būti naudojamas ir kaip makiažo pagrindas.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
„Captcha“
68.00€
  • Sandėlyje: Sandėlyje