Meniu
Your Cart

Intymiai higienai

Brand: Alta care Model: int
Talpa: 22 ml„Alta Care Laboratoires“ naudoja biotechnologijas, kad gamintų į intymius odos audinius panašias medžiagas. Ellegyn® intymi kaukė atjaunina intymios zonos odą, apsaugo nuo intymios sausos vietos, pigmentacijos ir intymaus kvapo. Taip pat naudojamas prieš ir po operacijos lazeriu ir ..
14.90€
Brand: Alta care Model: int
KIEKIS: 12 kaukių x 22 ml„Alta Care Laboratoires“ naudoja biotechnologijas, kad gamintų į intymius odos audinius panašias medžiagas. Ellegyn intymi kaukė atjaunina intymios zonos odą, apsaugo nuo intymios sausos vietos, pigmentacijos ir intymaus kvapo. Taip pat naudojamas prieš ir po operacijos laze..
178.00€
Brand: Alta care Model: duš
KIEKIS150 mlAPRAŠYMASEllegyn“ dušui tiekiama sterili kaniulė. Ši sterili kaniulė yra svarbi Ellegyn dušo savybė, ypač todėl, kad konkuruojančios makšties dušai neturi sterilios kaniulės. Taikant makšties gleivinę, labai svarbi sterili kaniulė.„Alta Care Laboratoires“ pristatyta sterili „Ellegyn duš“..
4.90€
Brand: Alta care Model: int
KIEKIS 200 mlEllegyn Intimate Wash rekomenduojama naudoti esant mišrioms makšties infekcijoms, vaginitui ir įvairioms kitoms grybelinėms infekcijoms. „Ellegyn Intimate Wash“ ypač skirtas mišriam vaginitui (makšties infekcijoms, kurias sukelia mažiausiai du skirtingi makšties patogenai) gydyti, nes j..
9.80€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)