Intymiai higienai

Prekių palyginimas (0)

Ellegyn Intimate Biocell kaukė

14.90€

KIEKIS22 mlAPIBŪDINIMAS„Alta Care Laboratoires“ naudoja biotechnologijas, kad gamintų į intymius odos audinius panašias medžiagas. Ellegyn® intymi kaukė atjaunina intymios zonos odą, apsaugo nuo intymios sausos vietos, pigmentacijos ir intymaus kvapo. Taip pat naudojamas prieš ir po operacijos lazer..

rating
(0)

Ellegyn Intimate Biocell kaukė 12 vnt

178.00€

KIEKIS12 kaukių x 22 mlAPIBŪDINIMAS „Alta Care Laboratoires“ naudoja biotechnologijas, kad gamintų į intymius odos audinius panašias medžiagas. Ellegyn intymi kaukė atjaunina intymios zonos odą, apsaugo nuo intymios sausos vietos, pigmentacijos ir intymaus kvapo. Taip pat naudojamas prieš ir po..

rating
(0)

Ellegyn intymus prausiklis

9.80€

KIEKIS 200 mlEllegyn Intimate Wash rekomenduojama naudoti esant mišrioms makšties infekcijoms, vaginitui ir įvairioms kitoms grybelinėms infekcijoms. „Ellegyn Intimate Wash“ ypač skirtas mišriam vaginitui (makšties infekcijoms, kurias sukelia mažiausiai du skirtingi makšties patogenai) gydyti, ..

rating
(0)

Ellegyn makšties dušas

4.90€

KIEKIS150 mlAPIBŪDINIMAS„Ellegyn“ dušui tiekiama sterili kaniulė. Ši sterili kaniulė yra svarbi Ellegyn dušo savybė, ypač todėl, kad konkuruojančios makšties dušai neturi sterilios kaniulės. Taikant makšties gleivinę, labai svarbi sterili kaniulė.„Alta Care Laboratoires“ pristatyta sterili „Ellegyn ..

rating
(0)
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)