Dermastir Twiters - Retinol + Squalane - Kapsulės su deguonimi

rating
  • 47.00€
  • Gamintojas: Dermastir
  • Prekės kodas:Dermastir Twisters
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Dermastir Twisters – Retinol + Squalane“ - unikalios kapsulės su veikliosiomis medžiagomis odai. Šis produktas praturtintas retinoliu (vitamino A), skvalenu ir baltosios arbatos ekstraktu. Šios veikliosios medžiagos itin veiksmingos kosmetologijos srityje. Oda tampa stangresnė, raukšlės mažiau matomos, taip pat gerinama bendra odos būklė ir ji tampa švytinti. Kliniškai įrodyta, kad šis r..

Dermastir Twisters – Retinol + Squalane“ - unikalios kapsulės su veikliosiomis medžiagomis odai. Šis produktas praturtintas retinoliu (vitamino A), skvalenu ir baltosios arbatos ekstraktu. Šios veikliosios medžiagos itin veiksmingos kosmetologijos srityje. Oda tampa stangresnė, raukšlės mažiau matomos, taip pat gerinama bendra odos būklė ir ji tampa švytinti. Kliniškai įrodyta, kad šis retinolio ir skvaleno (unikalaus aliejaus) derinys duoda puikių rezultatų ne tik mažinant raukšles, bet ir odos pigmentacijos atvejais.Naudojimas:


Atsiradus raukšlėms


Odai linkusiai į pigmentaciją


Naudojimo instrukcija:Paimkite kapsulę išspauskite serumą ir lengvais judesiais įmasažuokite į odą, sritis, kuriose yra raukšlelių ar pigmentacijos įtrinkite didesniu produkto kiekiu.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras