Dermastir Multirepair – Mattifying Toner - veido tonikas

rating
  • 39.00€
  • Gamintojas: Dermastir
  • Prekės kodas:Dermastir Multirepair – Mattifying Toner
  • Prieinamumas:Sandėlyje

100 ml 


Dermastir Multirepair“ veido tonikas yra švelnus ir suteikiantis veido odai matinį efektą. Šį produktą sukūrė „Alta Care Laboratoires“ vaistininkai, kad padėtų kontroliuoti veido odos tipus, kurios yra linkusios riebaluotis ir blizgėti T zonoje (kakta, nosis, smakras). Daugiafunkcinė formulė su veikliosiomis medžiagomis, kuriose nėra aliejaus yra unikalioje beorėje pakuotėje, kuri neleidžia produkto paveikti išorės veiksniams, taip jį išlaikant maksimaliai efektyvų nuo pirmo iki paskutinio panaudojimo. Tonikas lygina odos paviršių, nuval..

100 ml 


Dermastir Multirepair“ veido tonikas yra švelnus ir suteikiantis veido odai matinį efektą. Šį produktą sukūrė „Alta Care Laboratoires“ vaistininkai, kad padėtų kontroliuoti veido odos tipus, kurios yra linkusios riebaluotis ir blizgėti T zonoje (kakta, nosis, smakras). Daugiafunkcinė formulė su veikliosiomis medžiagomis, kuriose nėra aliejaus yra unikalioje beorėje pakuotėje, kuri neleidžia produkto paveikti išorės veiksniams, taip jį išlaikant maksimaliai efektyvų nuo pirmo iki paskutinio panaudojimo. Tonikas lygina odos paviršių, nuvalo nešvarumus, akimirksniu sumažina išsiplėtusias veido odos poras. Laikui bėgant stiprėja porų sienelės, ir jos tampa vis mažiau pastebimos.
Naudojimas:


Visų tipų odai, labiausiai tinka riebios, mišrios, linkusios riebaluotis veido odai.

Naudojimo instrukcija:Švarią veido odą valyti produktu suvilgytu vatos diskeliu du kartus per dieną. Stengtis, kad produktas nepatektų į akis.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras