Dermastir Multienzyme Milk Cleanser - valomasis veido pienelis

rating
  • 48.00€
  • Gamintojas: Dermastir
  • Prekės kodas:Dermastir Multienzyme Milk Cleanser
  • Prieinamumas:Sandėlyje

200 ml 


Dermastir Milk Cleanser“ - tai valomasis veido odos pienelis, kuris tinka visų tipų odai. Jis ne tik gerai nuvalo odos nešvarumus, tačiau jos nesausina ir nedžiovina. Šis produktas skiriasi nuo kitų rinkoje esančių valymo priemonių, nes yra vakuuminėje pakuotėje, kurioje ingredientai apsaugomi nuo bet kokio išorinio užteršimo, aplinkos veiksnių ir išorės faktorių. Itin švelnus, efektyvus, praturtintas efektingomis veikliosiomis medžiagomis ploviklis dėl unikalios pakuotės visada naudojamas kaip pirmą kartą. Dėl vakuuminės..

200 ml 


Dermastir Milk Cleanser“ - tai valomasis veido odos pienelis, kuris tinka visų tipų odai. Jis ne tik gerai nuvalo odos nešvarumus, tačiau jos nesausina ir nedžiovina. Šis produktas skiriasi nuo kitų rinkoje esančių valymo priemonių, nes yra vakuuminėje pakuotėje, kurioje ingredientai apsaugomi nuo bet kokio išorinio užteršimo, aplinkos veiksnių ir išorės faktorių. Itin švelnus, efektyvus, praturtintas efektingomis veikliosiomis medžiagomis ploviklis dėl unikalios pakuotės visada naudojamas kaip pirmą kartą. Dėl vakuuminės pakuotės „Dermastir Milk Cleanser“ net po daugelio naudojimo nepraranda savo unikalių savybių ir pašalina nešvarumus bei makiažo likučius tuo pačiu efektyvumu, taip apsaugodamas odą nuo išsausėjimo. „Dermastir Milk Cleanser“ giliai valo visų tipų odą, net ir pačią jautriausią. Oda yra giliai išvalyta, švelni ir yra pasirengusi atlikti tolesnes procedūras.Naudojimas:


Visų tipų odai

Naudojimo instrukcija:Naudoti kaip prausiklį ant vandeniu suvilgytos odos. Nedidelį kiekį produkto įmasažuokite ant drėgnos odos ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras