Dermastir Luxury - Day Cream SPF30+ Tinted - drėkinamasis kremas su SPF (maskuojantis) 50 ml

rating
  • 88.00€
  • Gamintojas: Dermastir
  • Prekės kodas:Dermastir Luxury- Day Cream SPF30+ Tinted
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Dermastir Luxury Day Cream SPF30“ + yra intensyvus maitinamasis kremas su apsauga nuo kenksmingų saulės spindulių, kuris apsaugo nuo raukšlių susidarymo. Šis kremas tinka visų tipų odai ir bet kokio amžiaus žmonėms. Jis turi apsauginį poveikį su ingredientais, kurie atstato odos drėgmgmės lygį. „Dermastir Luxury“ dienos kremas SPF 30+ yra „Alta Care Laboratoires“ ištirtas ir pagamintas novatorišku būdu. Kremas papildytas regeneruojančiais ekstraktais, vitaminais, antioksidantais, amino rūgštimis ir kolagenu. Visais metų laikais „Alta Care Laboratoires“ prioritetas yra odos saugojimas nuo saulės. Dermastir yra sudarytas naudojant saulės apsaugos faktorius beoriame indelyje, todėl garantuojama apsauga nuo UVA-UVB spindulių. Taip pat šis kremas sukurtas ir su maskuojamosiomis dalelėmis, kuris gali būti naudojamas ir ..

Žymos: SPF 30+, SPF, Anti age, Caviar extract, make up

Dermastir Luxury Day Cream SPF30“ + yra intensyvus maitinamasis kremas su apsauga nuo kenksmingų saulės spindulių, kuris apsaugo nuo raukšlių susidarymo. Šis kremas tinka visų tipų odai ir bet kokio amžiaus žmonėms. Jis turi apsauginį poveikį su ingredientais, kurie atstato odos drėgmgmės lygį. „Dermastir Luxury“ dienos kremas SPF 30+ yra „Alta Care Laboratoires“ ištirtas ir pagamintas novatorišku būdu. Kremas papildytas regeneruojančiais ekstraktais, vitaminais, antioksidantais, amino rūgštimis ir kolagenu. Visais metų laikais „Alta Care Laboratoires“ prioritetas yra odos saugojimas nuo saulės. Dermastir yra sudarytas naudojant saulės apsaugos faktorius beoriame indelyje, todėl garantuojama apsauga nuo UVA-UVB spindulių. Taip pat šis kremas sukurtas ir su maskuojamosiomis dalelėmis, kuris gali būti naudojamas ir kaip makiažo pagrindas. Kremas maskuoja smulkias raukšleles, pigmentines dėmes, odos paraudimus.

Naudojimas:


Atsiradus raukšlėms


Odai linkusiai į pigmentacijąNaudojimo instrukcija:Kremą
lengvais judesiais įmasažuokite į odą, kol jis įsigers, vengdami patekimo į akis. Daugiau produkto naudokite zonose su smulkiomis raukšlelėmis.


 „Dermastir Luxury“ - bene geriausi veido kremai nuo raukšlių

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras