Meniu
Your Cart

Dermastir DROPPER DIAMOND PEPTIDES, DEIMANTINIAI PEPTIDAI, 50ML

Dermastir DROPPER DIAMOND PEPTIDES, DEIMANTINIAI PEPTIDAI, 50ML
Dermastir DROPPER DIAMOND PEPTIDES, DEIMANTINIAI PEPTIDAI, 50ML

KIEKIS

50 ml


APRAŠYMAS

Alta Care Laboratoires novatoriški Dermastir Dropper Diamond Peptides deimantinių peptidų serumas buvo sukurtas ir pagamintas dideliu 50 ml, siekiant išgauti serumo tekstūrą, ko nepavyksta padaryti peptidams esant mažo tūrio ampulėje. Dermastir Dropper Diamond Peptides suteikia odai švytėjimą  ir spindesį, oda tampa elastinga ir gyvybinga. Deimantinių peptidų dalelių blizgesys ir šviesos atspindžiai ant odos turi veidrodinių savybių ir odoje atspindi šviesą.  Šis atspindžio efektas geriau žinomas kaip kristalų terapija, kai šviesa sustiprina energiją. Dermastir Dropper Diamond Peptides yra tankios, malonios tekstūros, kurios negalima išgauti iš mažos ampulės. Naujoje, didesnio tūrio  pakuotėje esantų serumą lengva ir praktiška naudoti. Ypatingos neriebios tekstūros serumas greitai įsigeria į odą ir gali būti naudojamas kiekvieną dieną ryte ir (arba) vakare atliekant grožio procedūras.

Deimantinių peptidų dalelelės dažnai yra naudojamos gaminiuose siekiant šviesinti odą, sukurti švytinčios odos išvaizdą. Jos užmaskuoja smulkias raukšleles ir kitus odos netobulumus. Deimantiniai kristalai - brangiausi akmenys sustiprina energiją, kuri pažadina odos ląsteles ir taip skatina jų atsinaujinimą, tolygėja odos tekstūra ir atspalviais, oda įgauna jaunatvišką išvaizdą.


PAGRINDINIAI INGREDIENTAI

PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7: padidina epidermio storį. Su amžiumi epidermis plonėja ir didėja transepiderminis vandens netekimas (TEWL). Peptidai daugiausia skirti naudoti kasdien, siekiant sustiprinti ir stimuliuoti epidermio ląstelių regeneraciją. Epidermio ląstelės taip pat plonėja po operacijų ir kai kurių procedūrų, tokių kaip lazeris ir dermabrazija. Peptidai skatina atsistatymo procesą, pritraukdami ląsteles į žaizdos vietą. Praktiškai, jaunatvišką odos švytėjimą lemia greitas ląstelių dauginimąsis. Su amžiumi ląstelių dauginimosi greitis mažėja ir sukelia odos plonėjimą. Peptidai skatina ląstelių augimą ir proliferaciją, kuri yra būtina norint išvengti senėjimo požymių.

NYMPHEA COERULEA LAPŲ LĄSTELIŲ EKSTRAKTAS: vandens lelijos lapų ląstelių ekstraktas atlieka odos ląstelių aktyvatoriaus funkciją. Ekstrakte yra gyvų kamieninių ląstelių, kurios juda lokaliai ir taip išjudina odos ląsteles. Labai svarbu pažadinti odos ląsteles ne tik siekiant pagerinti odos reakciją į gydymą, bet ir stabdyti vidinį odoje esantį senėjimo mechanizmą. Mėlynojo lotoso kamieninės ląstelės, esančios formulėje, sujungia kitas sudedamąsias dalis. Blue Lotus kamieninės ląstelės taip pat turi antioksidacinių savybių, kurios lėtina ląstelių oksidaciją, kovoja su laisvaisiais radikalais ir glikacija.


PRIVALUMAI

Dermastir Dropper Diamond Peptides serumas turi didesnį tankį ir klampumą, lyginant su serumais, esančiais ampulėse. Priežastis ta, kad ampulės negali turėti tokio tankio ir klampumo.

Dėl didelio tankio ir klampumo pasižymi labai geromis masažuojamomis savybėmis.

Serumą galima naudoti veidui ir kūnui.

Praktiška ir labai paprasta naudoti.

Dermastir Dropper Diamond Peptides pristatomas dideliu 50 ml formatu, kuris yra didesnis, palyginti su konkuruojančiais produktais rinkoje 30 ml formatu.

Puikiai įsigeria į odą, nepalieka riebaus sluoksnio ant odos.

Didelė serumo veikliųjų medžiagų koncentracija ir sinergetinis poveikis užtikrina iš karto matomus rezultatus.

Dermastir Dermastir Diamond Peptides gali būti naudojamas namuose atliekant kasdienes grožio procedūras ir atliekant estetines procedūras: gali būti naudojamas su Gold Bar, ultragarsu, galvaniniu, aukšto dažnio, radijo dažnio aparatais, deguonies srovės aparatais, prieš/po lazerio procedūras, PDT LED terapiją.


KAIP NAUDOTI

Kasdien tepkite 2-3 lašus serumo ant veido ir kaklo odos. Nenuplaukite ir nenuvalykite. Serumas gali būti naudojamas ir kaip makiažo pagrindas.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
„Captcha“
88.00€
  • Sandėlyje: Sandėlyje