KETO-Z OTC – gydomojo poveikio šampūnai bei ampulės nuo pleiskanų. Prancūzijoje, „Alta Care“ laboratorijoje, sukurta kosmetikos linija KETO-Z padeda veiksmingai gydyti galvos ir kūno odos infekcijas, dermatitą, pradinį ir įsisenėjusį pleiskanojimą, apsaugoti nuo plaukų slinkimo ir lūžinėjimo. Priemonės išlaiko plaukus ir odą minkštus bei švelnius.

Pleiskanos yra galvos odos būklė, kurią sukelia įvairūs dirgikliai: riebalų perteklius ant galvos odos, stresas, gyvenimo būdas, vitaminų trūkumas, alergija naudojamai kosmetikai ir kita. Norint išvengti ir gydyti pleiskanas, labai svarbu yra užtikrinti fiziologinę odos pusiausvyrą, ir sebumo kontrolę. Priešuždegiminio poveikio KETO-Z kosmetika užtikrina gilų odos valymą, subalansuoja riebalų perteklių ir išskyrimą, atkuria odos apsaugines funkcijas.

Kadangi odos infekcijas gali sukelti grybeliai, bakterijos arba jų deriniai, „Alta Care Laboratoires“ sukūrė šią specialią KETO-Z kosmetikos formulę, kurioje yra priešgrybelinių, antibakterinių ingredientų, priemonės turi kondicionuojantį poveikį bei padeda apsaugoti odą nuo išsausėjimo.

KETO-Z kosmetikos sudėtyje yra sujungti net 4 veiksmingiausi komponentai, padedantys efektyviai gydyti alergijas bei pleiskanas. Šampūnų ir ampulių nuo pleiskanų sudėtyje yra stipri cinko koncentracija, kuri iš karto, vos po pirmo panaudojimo, pradeda efektyviai kovoti net su itin dideliu, įsisenėjusiu pleiskanojimu, mažina odos niežulį ir blogą kvapą. Oktopiroksas, klimbazolas mažina grybelių ir bakterijų dauginimąsi, apsaugo nuo alergijų ir infekcijų. Arbatmedžio aliejus efektyviai naikina pleiskanas, apsaugo nuo plaukų slinkimo, gerina maistinių medžiagų įsisavinimą, stimuliuoja imuninę sistemą.

 Nauda ir jūsų kūno odai! KETO-Z šampūną galima naudoti ir kaip kūno prausiklį. Detoksikuojančiu poveikiu pasižymintis šampūnas yra rekomenduojamas malšinti odos infekcijas ir alergijas, sukeliančias blogą kvapą.

Prancūziškos kosmetikos KETO-Z šampūnų ir ampulių plaukams poveikis:

  • Padeda gydyti ir mažinti pleiskanas.

  • Padeda mažinti odos dirglumą, sausumą ir niežulį.

  • Padeda subalansuoti ir sumažinti sebumo perteklių.

  • Padeda mažinti odos paraudimą bei bėrimus.