Dermastir – prabangių odos priežiūros priemonių linija, gaminama Prancūzijoje, skirta pateisinti net pačių išrankiausių ir maksimalių rezultatų siekiančių estetų lūkesčius. Įkvėpta mokslo, tyrinėjančio odos senėjimo stabdymą, regeneraciją ir pažeistos odos gydymą, sujungta su inovatyviomis technologijomis ir efektyviais ingredientais, Dermastir kosmetika pastebimai jaunina, skaistina odą, mažina hiperpigmentaciją, raudonį, turi priešuždegiminių savybių, padeda mažinti odos nelygumus.

Dermastir kosmetikos linija dažnai yra rekomenduojama plastikos chirurgų ir estetinės medicinos profesionalų, kaip efektyvi priemonė, padedanti odai greičiau atsistatyti po operacijų, lazerio procedūrų. Gydomąjį poveikį turinti Dermastir kosmetika padeda efektyviai spartinti randų gijimą, mažiną odos raudonį, dėmeles.

Kosmetika yra gaminama iš fermentuotų mikroorganizmų, sudėtyje naudojami tik itin kruopščiai atrinkti, kliniškai išbandyti ir dermatologiškai patvirtinti ingredientai. Paryžiuje, šalia Eliziejaus laukų įsikūrusi „Alta Care“ laboratorija naudodama biotechnologijas kuria į odos audinius panašią medžiagą, artimą žmogaus odos ląstelėms. Ši unikali formulė sukuria apsauginį odos barjerą ir skatina kolageno, hialurono gamybą. Išskirtinės technologijos dėka Dermastir kosmetikos priemonės itin gerai prisitaiko prie odos ir sukuria antros odos pojūtį. Akivaizdūs odos pokyčiai yra pasiekiami per trumpesnį laiką su mažesniu priemonių poreikiu.

Taip pat, „Alta Care Laboratoires“ sukūrė unikalią pakuotę, kuri apsaugo Dermastir kosmetikos produktų kokybę ir efektyvumą nuo oksidacijos ir aplinkos veiksnių, tokių, kaip saulės spinduliai, oro temperatūrą. Beorė pakuotė garantuoja nekintamą kremo pH rodiklį.

Pagrindiniai Dermastir kosmetikos tikslai yra: sumažinti raukšleles, lyginti ir gerinti odos tekstūrą, mažinti hiperpigmentaciją, randelius ir dėmeles, užkirsti kelią spuogams, drėkinti odą, suteikti jai švytinčio spindesio.

Prabangios Dermastir kosmetikos linijoje rasite puikiai odą eksfolijuojančius veido prausiklius, tonikus, jauninančius ir skaistinančius serumus, kremus, deimantinį spindesį suteikiančias pudras ir daugybę kitų odos būklę gerinančių produktų.

Viso pasaulio estetų, medikų bendruomenės, prabangių SPA klientų pamėgtą ir itin vertinamą Dermastir kosmetiką dabar galite įsigyti ir internetu Lietuvoje.