DERMASTIR TWISTER AKIŲ IR LŪPŲ KONTŪRAS

rating
  • 68.00€
  • Gamintojas: Dermastir
  • Prekės kodas:Dermastir Twisters
  • Prieinamumas:Sandėlyje

KIEKIS


1 termo indelis x 60 kapsulių


APIBŪDINIMAS


Dermastir Twisters Eye and Lip Contour – tai stiprus senėjimą stabdantis serumas, kurio sudėtyje yra natūralaus ir išgryninto Padina Pavonica ekstrakto. Įrodyta, kad šis rudasis dumblis pasižymi taršą mažinančiomis savybėmis, todėl apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų, didina jos atsparumą ir stiprumą. Natūralus Padina Pavonica ekstraktas, esantis Dermastir Twisters akių ir lūpų kontūre, užtikrina a..

KIEKIS


1 termo indelis x 60 kapsulių


APIBŪDINIMAS


Dermastir Twisters Eye and Lip Contour – tai stiprus senėjimą stabdantis serumas, kurio sudėtyje yra natūralaus ir išgryninto Padina Pavonica ekstrakto. Įrodyta, kad šis rudasis dumblis pasižymi taršą mažinančiomis savybėmis, todėl apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų, didina jos atsparumą ir stiprumą. Natūralus Padina Pavonica ekstraktas, esantis Dermastir Twisters akių ir lūpų kontūre, užtikrina apsauginį barjerą nuo laisvųjų radikalų ir tuo pačiu drėkina gležną vietą.


FORMULĖ
C12-C15 ALKILO BENZOATAS: Šis minkštiklis suteikia minkštą, glotnią, neriebią aplikaciją.


PADINA PAVONICA: Padina Pavonica yra itin stipri senėjimą stabdanti veiklioji medžiaga. Šie šilto vandens rudieji dumbliai išskiria medžiagas, kurios tiesiogiai veikia epidermyje esančius gliukozaminoglikanus arba GAG. GAG koncentracija mažėja su amžiumi, todėl epidermis plonėja ir sausėja, todėl atsiranda raukšlių. Užtepusi ant epidermio paviršiaus, Padina Pavonica sustiprina struktūrą ir padeda odai tapti stangresnė, todėl raukšlės tampa mažiau matomos.


METILMETAKRILATO KROSPOLIMERAS: Šios itin smulkios, tuščiavidurės, sferinės dalelės pasižymi didžiuliu gebėjimu sugerti vandenį ar aliejų, todėl kompozicijai suteikia sausumo ir miltelių pavidalo savybes.


INDIKACIJOS


„Dermastir“ akių ir lūpų kontūro suktukai drėkina ir atjaunina subtilias akių ir lūpų kontūro sritis, padidindami jų elastingumą ir gyvybingumą.


PAGRINDINIAI PRIVALUMAI


Vienodozis serumas

Anti-senėjimo veiksmas

Natūralus Padina Pavonica (rudųjų dumblių) ekstraktas

Natūrali apsauga nuo laisvųjų radikalų

Gydo akių maišelius ir tamsius ratilus

NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS


Pasukite tvisterio viršų, kad jį atidarytumėte. Tada tepkite serumą ant akių ir lūpų kontūro. Serumą galima naudoti tiek ryte, tiek vakare.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras