Meniu
Your Cart

DERMASTIR SPF 50+ CONCENTRATE

DERMASTIR SPF 50+ CONCENTRATE
DERMASTIR SPF 50+ CONCENTRATE

KIEKIS 1 beorio kolba x 15 mlDermastir SPF 50+ Concentrate – tai apsauginis kremas nuo saulės su didelės koncentracijos apsaugos nuo saulės filtrais. Šis koncentruotas formatas idealiai tinka apsaugoti mažas jautrias odos vietas, kurias veikia saulės spinduliai, ir dėl to užkirsti kelią priešlaikiniams senėjimo požymiams. Dermastir SPF 50+ koncentratas apsaugo subtiliausias ir pažeidžiamiausias odos vietas, tokias kaip gilios raukšlės, akių ir lūpų kontūras, seni randai ir pigmentacijos pažeistos vietos. Aukštos kokybės ingredientai greitai patenka į odą ir nepalieka jokių pėdsakų.FORMULĖ


HOMOSALATAS: apsaugo odą nuo neigiamo ultravioletinių (UV) ir saulės spindulių poveikio.


ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE: yra ultravioletinių (UV) absorbentų ir jis naudojamas sugerti, atspindėti arba išsklaidyti UV spindulius, apsaugančius odą nuo saulės nudegimo ir saulės žalos.


ETHILHEXYL TRIAZONE: itin aukštas fotostabilios sugerties gebėjimas užtikrina apsaugą nuo saulės žalos, kurią sukelia UVB saulės spindulių poveikis.


DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE: tai naujos kartos cheminė apsaugos nuo saulės priemonė, skirta aukštai UVA apsaugai ir aukštam fotostabilumui. yra organinis UV filtras, kuris sumažina UV spindulių poveikį žmogaus odai.


BIS-ETYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE: suteikia plataus spektro apsaugą nuo saulės, nes geba sugerti UVA ir UVB spindulius. Jis pasižymi puikiu fotostabilumu ir padeda pagerinti kitų apsaugos nuo saulės priemonių stabilumą.


FENILBENZIMIDAZOLIO SULFO RŪGŠTIS: geba sugerti UV šviesą plačiu bangos ilgių diapazonu ir paversti ją mažiau žalinga infraraudonąja spinduliuote (šiluma).


PAGRINDINIAI KLAUSIMAI


Kompanija „Alta Care Laboratoires“ sukūrė „Dermastir SPF 50+“ koncentratą, skirtą mažoms jautrioms pigmentacijos vietoms ir akių kontūro sričiai asmenims, linkusiems į tamsius ratilus.

Dermastir SPF 50+ koncentratas sujungia 6 SPF filtrus su 31% koncentracija, kad užtikrintų labai aukštą apsaugą nuo UV ir saulės žalos.

„Dermastir SPF 50+ Concentrate“ yra aukšto saugumo profilio produktas, kurio stabilumas ir pH lygis gali pakisti dėl beorio vakuuminio įpakavimo.

Dermastir SPF 50+ koncentratą galima derinti su įprastu SPF kremu, kad būtų geriau apsaugotos konkrečios saulės veikiamos vietos.


NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS


Nuvalykite veidą, kad pašalintumėte makiažą, nešvarumus ar riebalus; gerai nuplaukite ir nusausinkite rankšluosčiu.

Paspauskite kremo pakuotės viršų, kad gautumėte nedidelį produkto kiekį.

Lengvai masažuodami užtepkite Dermastir SPF 50+ koncentratą ant suinteresuotų vietų.

Dermastir SPF 50+ koncentratą galima naudoti kiekvieną dieną, kelis kartus per dieną.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
„Captcha“
50.00€
  • Sandėlyje: Sandėlyje