DERMASTIR DROPPER RAUDONUM NEUTRALIZER | Kamieninės ląstelės + PEPTIDAI

68.00€

  • Gamintojas: Dermastir
  • Prekės kodas: 1
  • Prieinamumas: Sandėlyje

KIEKIS


1 x 50 ml


APIBŪDINIMAS


Novatoriškas Alta Care Laboratoires „Dermastir Dropper Redness Neutralizer“ buvo sukurtas ir pagamintas dideliu 50 ml formatu, siekiant geresnių rezultatų ir sumažinti paraudimą, kurį sukelia tam tikra odos būklė arba pooperacinė fazė. Dermastir Dropper Redness Neutralizer idealiai tinka jautriai ar probleminei odai, nes buvo sukurtas taip, kad nuraminti ir neutralizuoti paraudimą bei nuraminti sudirgusią odą. Dermastir Dropper Redness Neutralizer turi tankią malonią tekstūrą, kurios negalima naudoti ir gauti iš mažos ampulės. Naujoje pakuotėje tankų serumą lengva ir praktiška naudoti. Ypatingos neriebios tekstūros serumas greitai įsigeria į odą ir gali būti naudojamas kiekvieną dieną ryte ir (arba) vakare atliekant grožio procedūras.


FORMULĖ
ALLANTOINAS: Odos priežiūros serumo formoje alantoinas padidina epidermio ląstelių aktyvumą. Alantoinas yra nedirginantis ingredientas, kuris ramina ir saugo odą, skatina ląstelių atsinaujinimą, kovoja su sausumu ir atkuria pažeistą barjerą. Alantoinas skatina jautrią odą tapti atsparesne. Natūraliai skatina odos gijimo procesą, padidina odos vandens kiekį.


PENTAPEPTIDAS-18: Pentapeptido-18 veikimas gali būti apibūdinamas kaip turintis į botoksą panašų poveikį. Įrodyta, kad šie peptidai veiksmingai mažina smulkias linijas ir raukšles, drėkina odą, gerina stangrumą ir odos tonusą. Be to, peptidai prisideda prie odos barjero stiprinimo, mažina mėlynių atsiradimą ir ramina odą prieš ir (arba) po gydymo.


NYMPHEA COERULEA LAPŲ LĄSTELIŲ EKSTRAKTAS: Vandens lelijos lapų ląstelių ekstraktas atlieka ląstelių aktyvatoriaus funkciją. Ekstrakte yra gyvų kamieninių ląstelių, kurios juda ir taip išjudina odos ląsteles, kai jos naudojamos lokaliai. Labai svarbu pažadinti odos ląsteles ne tik siekiant pagerinti odos reakciją į gydymą, bet ir paleisti vidinį odoje esantį kontrastinį senėjimo mechanizmą. Mėlynojo lotoso kamieninės ląstelės, esančios formulėje, sujungia kitas sudedamąsias dalis. Blue Lotus kamieninės ląstelės taip pat turi antioksidacinių savybių, kurios lėtina ląstelių oksidaciją, kovoja su laisvaisiais radikalais ir kovoja su glikacija.


INDIKACIJOS


Naudojamas kaip produktas po operacijos, serumas gali nuraminti odą ir sumažinti paraudimo bei sudirginimo lygį.


PAGRINDINIAI KLAUSIMAI


Dermastir Dropper Redness Neuralizer serumas turi didesnį tankį ir klampumą, lyginant su serumais, esančiais ampulėse. Priežastis ta, kad ampulės negali turėti tokio tankio ir klampumo, kitaip serumas neišeis.

Dėl didelio tankio ir klampumo Dermastir Dropper Redness Neuralizer turi labai geras masažines savybes.

Dermastir Dropper Redness Neuralizer gali būti naudojamas veidui ir kūnui.

Dermastir Dropper Redness Neuralizer yra praktiškas ir labai paprastas naudoti.

Dermastir Dropper Redness Neuralizer pateikiamas didelio 50 ml formato, kuris yra didesnis, palyginti su konkuruojančiais rinkoje produktais 30 ml formatu.

Dermastir Dropper Redness Neuralizer tinka tiek prieš gydymą, kad paruoštų ir nuramintų odą, tiek po operacijos, kad sumažintų mėlynes ir nuramintų odą.

Dermastir Dropper Redness Neuralizer puikiai įsigeria į odą, neriebaluoja, yra lengvas ir praktiškas naudoti.

Didelė Dermastir Dropper Redness Neuralizer veikliųjų medžiagų koncentracija ir sinergetinis veikimas užtikrina iš karto matomus rezultatus.

Dermastir Dermastir Dropper Redness Neuralizer gali būti naudojamas namuose atliekant kasdienes grožio procedūras ir atliekant estetines procedūras. Dermastir Dropper Redness Neutralizer gali būti naudojamas su Gold Bar, ultragarsu, galvaniniais, aukšto dažnio, radijo dažnio aparatais, deguonies srovės aparatais, prieš/ post lazeris, PDT LED terapija.


NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS


Kasdien tepkite 2-3 lašus serumo ant veido ir kaklo. Neplaukite ir nenutrinkite serumo. Serumas gali būti naudojamas ir po makiažo.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras