Dermastir Multienzyme Cleanser – Oily to Combination - veido valiklis

rating
  • 49.30€58.00€
  • Gamintojas: Dermastir
  • Prekės kodas:Dermastir Multienzyme Cleanser – Oily to Combination
  • Prieinamumas:Sandėlyje

200 ml 


Dermastir Multienzyme Cleanser – Oily to Combination” - veido valiklis riebios ir mišrios odos tipams. „Dermastir Cleanser Oily to Combination“ visiškai pašalina odos nešvarumus ir negyvas ląsteles, kurios įtakoją pilką veido spalvą. Jo veikliosios medžiagos, kurias garantuoja beorė „Dermastir“ pakuotė, gali padėti sureguliuoti riebalų išsiskyrimą ir kruopščiai išvalyti odą. „Dermastir Cleanser“ pašalina net ilgai dėvėtą veido makiažą ir kremus nuo..

200 ml 


Dermastir Multienzyme Cleanser – Oily to Combination” - veido valiklis riebios ir mišrios odos tipams. „Dermastir Cleanser Oily to Combination“ visiškai pašalina odos nešvarumus ir negyvas ląsteles, kurios įtakoją pilką veido spalvą. Jo veikliosios medžiagos, kurias garantuoja beorė „Dermastir“ pakuotė, gali padėti sureguliuoti riebalų išsiskyrimą ir kruopščiai išvalyti odą. „Dermastir Cleanser“ pašalina net ilgai dėvėtą veido makiažą ir kremus nuo saulės. Jo formulė be likučių palieka odą nepriekaištingą, matinę ir be riebalų. Naudojant šią priemonę jūsų oda atrodys skaisti, švytinti, neriebaluota ir nepapilkėjusi.
Naudojimas:


Riebiai, mišriai veido odai


Odai linkusiai į spuogus


Papilkėjusiai ir praradusiai spalvą odai

Naudojimo instrukcija:Naudoti kaip prausiklį ant vandeniu suvilgytos odos. Nedidelį kiekį produkto įmasažuokite ant drėgnos odos ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras