Kremai

Prekių palyginimas (0)

SPF 50+, SPF

Dermastir Luxury - apsauga nuo saulės S...

49.00€

„DERMASTIR SUN PROTECTION SPF 50+“ nuo pavpjingų saulės spindulių apsaugantis baltas kremas, turintis daugybę unikalių savybių ir ilgalaikį apsauginį poveikį. „DERMASTIR SUN PROTECTION SPF50 +“ apsaugo nuo raukšlių susidarymo ir atitolina jų atsiradimą. Apsaugos nuo saulės faktorius 50 yra būt..

rating
(0)

SPF 50+, SPF

Dermastir Luxury - apsauga nuo saulės S...

49.00€

„DERMASTIR SUN PROTECTION SPF50 +“ nuo pavojingų saulės spindulių apsaugantis baltas kremas, turintis daugybę unikalių savybių ir ilgalaikį apsauginį poveikį. „DERMASTIR SUN PROTECTION SPF50 +“ apsaugo nuo raukšlių susidarymo ir atitolina jų atsiradimą. Apsaugos nuo saulės faktorius 50 yra būti..

rating
(0)

Dermastir Luxury Wrinkle Filler - veido ...

58.00€

„Dermastir“ raukšlių užpildas yra greitas būdas sumažinti nepageidaujamas raukšles. Šis produktas veikia dviem būdais – pirmasis – raukšlių užpildymas maitinamosiomis medžiagomis, antrasis – veikia atpalaiduojančiai, kuomet raukšlės yra atplaiduojamos ir tampa mažiau gilios, bei užkertamas keli..

rating
(0)

SPF 30+, SPF

Dermastir Luxury- Day Cream SPF30+ - dr...

88.00€

„Dermastir Luxury Day Cream SPF 30+ yra intensyvus maitinamasis kremas su apsauga nuo kenksmingų saulės spindulių, kuris apsaugo nuo raukšlių susidarymo. Šis kremas tinka visų tipų odai ir bet kokio amžiaus žmonėms. Jis turi apsauginį poveikį su ingredientais, kurie atstato odos drėgmgmės lygį...

rating
(0)

Dermastir Night Cream - naktinis kremas

88.00€

„DERMASTIR LUXURY NIGHT CREAM“ yra sukurtas naudojant novatoriška „Alta Care Laboratoires“ technologija. Tai specifinis naktinis kremas, turintis daugkartinį poveikį: atstato veido ovalą, mažina mimikos raukšles ir atsiradusius senėjimo požymius. Šis prabangus kremas su tauriaisiais maitinamais..

rating
(0)
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)