Veidui

Prekių palyginimas (0)

SPF 30+, SPF

„Dermastir Luxury - Day Cream SPF30+ ...

88.00€

„Dermastir Luxury Day Cream SPF30“ + yra intensyvus maitinamasis kremas su apsauga nuo kenksmingų saulės spindulių, kuris apsaugo nuo raukšlių susidarymo. Šis kremas tinka visų tipų odai ir bet kokio amžiaus žmonėms. Jis turi apsauginį poveikį su ingredientais, kurie atstato odos drėgmgmės lygį..

rating
(0)

„Dermastir Hydraceutic Cream” - drė...

58.00€

„Dermastir Hydraceutic“ yra drėkinamasis kremas, išlaikantis maksimalią drėkinamąją galią, nes drėkinamieji ingredientai yra apsaugoti vakuuminėje kolboje beorėje pakuotėje. Ingredientai, turintys didelę antioksidacinę galią, apsaugo odą nuo dehidratacijos ir laisvųjų radikalų. „Dermastir Hydra..

rating
(0)

„Dermastir Luxury Mask” - veido kauk...

58.00€

„Dermastir Luxury“ kaukė naudojama intensyviai atstatyti visus odos sluoksnius. Kaukės atstatomasis poveikis yra intensyvesnis nei naktinio kremo. Dermastir Luxury kaukė yra skirta odai išvalyti, atstatyti ir mažinti paraudimus. Per kelias minutes oda atgauna skaistumą ir tampa gyvybingesnė, ..

rating
(0)

„Dermastir Luxury Wrinkle Filler” - ...

58.00€

„Dermastir“ raukšlių užpildas yra greitas būdas sumažinti nepageidaujamas raukšles. Šis produktas veikia dviem būdais – pirmasis – raukšlių užpildymas maitinamosiomis medžiagomis, antrasis – veikia atpalaiduojančiai, kuomet raukšlės yra atplaiduojamos ir tampa mažiau gilios, bei užkertamas keli..

rating
(0)

„Dermastir Luxury – Leave-In Face Ma...

58.00€

„Dermastir Leave-in“ kaukė didžiausią efektą suteikia naudojant ją su dieniniu kremu. Kaukė tepama po dieninio kremo, taip dar labiau sustiprindama abiejų produktų efektingumą. Su amžiumi oda tampa plonesnė, todėl odai sunkiau išlaikyti ingredientus ir drėgmę viduje. Naudojant šią kaukę odoje ..

rating
(0)

SPF 30+, SPF

„Dermastir Luxury- Day Cream SPF30+ ...

88.00€

„Dermastir Luxury Day Cream SPF 30+ yra intensyvus maitinamasis kremas su apsauga nuo kenksmingų saulės spindulių, kuris apsaugo nuo raukšlių susidarymo. Šis kremas tinka visų tipų odai ir bet kokio amžiaus žmonėms. Jis turi apsauginį poveikį su ingredientais, kurie atstato odos drėgmgmės lygį...

rating
(0)

SPF 50+, SPF

„Dermastir Luxury“ - apsauga nuo sau...

49.00€

„DERMASTIR SUN PROTECTION SPF 50+“ nuo pavpjingų saulės spindulių apsaugantis baltas kremas, turintis daugybę unikalių savybių ir ilgalaikį apsauginį poveikį. „DERMASTIR SUN PROTECTION SPF50 +“ apsaugo nuo raukšlių susidarymo ir atitolina jų atsiradimą. Apsaugos nuo saulės faktorius 50 yra būt..

rating
(0)

SPF 50+, SPF

„Dermastir Luxury“ - apsauga nuo sau...

49.00€

„DERMASTIR SUN PROTECTION SPF50 +“ nuo pavojingų saulės spindulių apsaugantis baltas kremas, turintis daugybę unikalių savybių ir ilgalaikį apsauginį poveikį. „DERMASTIR SUN PROTECTION SPF50 +“ apsaugo nuo raukšlių susidarymo ir atitolina jų atsiradimą. Apsaugos nuo saulės faktorius 50 yra būti..

rating
(0)

„Dermastir Multienzyme Cleanser – No...

58.00€

„Dermastir Multienzyme Cleanser – Normal to Dry” prausiklis skirtas normalios ir sausos odos tipams. Tai - aukštųjų technologijų, pažangus valiklis, kuris kontaktuodamas su odą akimirksniu odą. Dermastir Cleanser Normal to Dry visiškai pašalina nešvarumus ir negyvas ląsteles nuo odos paviršiau..

rating
(0)
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 18 (2 puslapių)